Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia X6-os tulajdonosok...

Nokia X6-os tulajdonosok figyelmébe! Neked is probléma van a készülékeddel?

Figyelt kérdés
Nekem nyár óta van ilyenem, de egyből vissza kellett küldeni szervizbe, mivel magától kikapcsolt állandóan; új alaplap. Jó, rendesek voltak, mert az eredeti 8 GB-os helyett 16 GB-osat kaptam vissza, de ez egy hónap várakozásba telt. Decemberbe megint vissza kellett küldenem, mivel felgyűltek a hibái, pl: recsegett a hangszóró, nem működött a GPS, nem érintkezett rendesen a Jack-csatlakozó. 2 hónapig vártam rá, teljesen új telót kaptam vissza, de ezen se megy a GPS. Velem van a hiba, vagy tényleg ilyen szar ez a telefon?
2011. febr. 6. 14:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem pusztán nincs szerencséd.
2011. febr. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem ~1 éve megvan már, és eddig a recsegő hangszóró az egyetlen hiba, ami fellépett.

Nem az a hangszóró, ahol a zene szól, hanem az, ahol ha telefonálsz hallod az illetőt.


Meg néha akadozik kicsit, de az már csak a szar oprendszer hibája.

2011. febr. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 perettyó ***** válasza:
1.recsegő hangszoró orvosolható egy kis pucerálással amúgy meg azt nem mondtad hogy használod mert pl az MRI gép lehet ilyen hatással egy telefonra de mondjuk az is ha többször le esik de amugy reklamálhatsz a fogyasztó védőknél és vissza kaphatod az árát
2011. febr. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!