Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy hete vettem egy vadiúj...

Egy hete vettem egy vadiúj T-mobilos Nokiát. Az akksija rendesen ki lett sütve, de mégis csak 1.5 napot bír ki most egy feltöltéssel. Szerintetek mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés
Az még az idegesítő, hogy elvileg energiatakarékos telefon, szóval sokáig kellene bírnia az akkumulátornak. Lehet, hogy hibás az akkumulátor? Érdemes visszavinni garanciális javításra? Egyáltalán ilyen probléma miatt szóba állnak velem?
2011. febr. 7. 22:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Vidd vissza. Bár hülyeség volt kisütni, mert ezeket az aksikat már nem kell.
2011. febr. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

az új telefonokat NEM KELL kisütni.

ha okostelefon, akkor gps, wifi kikapcsolás segíthet.

2011. febr. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"Az akksija rendesen ki lett sütve"

OMG Epic Fail gyermekem Epic Fail.

2011. febr. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
asdasd
2011. febr. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bizony, ezeket az új akksikat már nem kell, sőt egyáltalán nem szabad kisütni!!
2011. febr. 8. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne fárasszátok magatokat, aki nem tud olvasni annak hiába írod hogy nem kell ilyet csinálni.

És holnap jön 10 másik ...


A kérdezőnek:

Próbáld megállni hogy nem nyomkodod egész nap és nézd meg úgy mennyit bír. Meg fogsz lepődni.

2011. febr. 8. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem is Nokiám van és T-mobilos, ráadásul nekem is rosszalkodott az aksim.

Kb 1.5-2 hónap és helyére billen, akkor már bírni fogja 2.5-3.5-4 napig is.csak "edzetni" kell.

2011. febr. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!