Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért ennyire felkapott az...

Miért ennyire felkapott az Apple Iphone?

Figyelt kérdés
2011. febr. 8. 00:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Drága, divatos, státuszszimbólum.
2011. febr. 8. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
55%

Puszta birkaságból, nagy a hírverése meg Apple.


Sajnos én most nem vagyok olyan anyagi körülmények között, hogy megengedhessek magamnak egy ilyen csodamasinát, pedig nem lenne rossz útközben netezni, de én mindenképpen HTC Desire-t vennék. Márkátlannak tűnik, de a tesztekből az derül ki, hogy egy csomó fontos (főleg internetezési) funkciójában übereli az Ájfónt.


Az Iphone kicsit dinoszaurusz-feeling. A mai okostelefonok legfontosabb tulajdonsága a minnél fejlettebb, praktikusabb és futurisztikusabb internetezési lehetőség, az Iphone ezzel szemben inkább a kamerájára gyúr, ami inkább 4-5 évvel ezelőtt volt fontosabb aspektus, amikor még jobban újdonságnak számított a jó minőségű kamerás mobil.

2011. febr. 8. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Jónak tartom én is,de annyit nem ér amennyiért árulják pl: az iphone 4-et.Nekem Blackberrym van,szerintem jó telefon,bár itthon annyira még nincs elterjedve mint amerikában.De szerintem nem is lesz.
2011. febr. 8. 01:27
 4/9 Cory Rose ***** válasza:

Nekem megérte. Mondjuk én sosem az árát nézem egy dolognak, hanem hogy kell-e vagy sem, tehát nem bonyolítom túl a dolgokat...


De hogy miért ennyire felkapott, nyilván kb azért amit az első & második írt. Lehetne akármennyire jó telefon, ha nem folyna a csapból is ez, nem lenne ennyire felkapott. Pl. ott vannak a HTC telefonok, azt mondják azok is jók, mégsem veszik annyian (legalábbis én eddig még senkinél nem láttam, iPhone-t nyomkodó emberekkel viszont tele van a város) mert nincs annyira szem előtt - ha megnézed, szinte az összes sorozatban Apple termékeket használnak, azzal mászkál az összes celeb, stb.. Akit meg nem érdekel annyira a téma, az nem is néz utána, hogy van-e valami jobb.


Én nem ezért vettem iPhone-t egyébként, egyszer volt alkalmam véletlenül kipróbálni, és megtetszett, ennyi.

2011. febr. 8. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

szerintem már nincs annyira felkapva, sőt elég elcsépelt lett.

mos az androidnak fut a szekér nagyon.

2011. febr. 8. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Amerikaban sok embernek van iPhoneja, mert hazai cucc.

Itthon a sznobok statusszimboluma (volt?)


amugy azzal szerzett maganak elismerest, hogy nagyon gordulekenyre sikerult szabnia a rendszeret es ez volt az elso okostelefon (bar annak idejen kikertek maguknak, h okostelefonnak titulaltak az iPhone.t) aminek a parancskiadas utan nem kellett varni a program elinditasara, hanem tenyleg gordulekenyen tette, amit kellett... plusz ugye ott van az alkalmazasbolt. Azt telepitesz az iPhone-ra amit csak akarsz (a bolt korlatai kozott persze).

Manapsag az android fut fel hasonlokeppen. Csak az android elonye a szeles termekpaletta (es ez a hatranya is). A gyengebb telefonoktol a csucskeszulekeken keresztul minden van. Ezert persze a rendszer gyengebb, mint az iPhone-nal, ahol osszesen 4 db telefon van... es ezekbol max 3-on fut a legujabb operacios rendszer.


Amugy majd akkor lesz igazan erdekes, ha az iPhoneokra hivatalosan is jon uolyan ujitas, amivel "widget"-eket lehet kipakolni a kepernyore es nem csak ikonokat..

2011. febr. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A tizenevesek azert veszik, mert menonek erzik magukat.

Talan az iphone hasznalok negyede az, aki nem csak azert vette meg, mert jaj de jo Apple.


Valaki irta, hogy HTC, es hogy markatlannak tunhet.

Aki nem hallott meg a HTC-rol, es azt hiszi valami kinai szar (bar minden az), az szerintem elbujhat valahova.

2011. febr. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 bp1985 ***** válasza:

Márkátlannak tűnik, de a tesztekből az derül ki, hogy egy csomó fontos (főleg internetezési) funkciójában übereli az Ájfónt


Eléggé rossz az információd. Sokkal több htc van a piacon, mint IPhone. Ráadásul nem korlátozódnak le 1 termékre.

2011. febr. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

a htc, meg a márkátlanság. haha.

iphone-nal bőven egy szinten van.

valószínűleg az ára miatt nincs agyonhype-olva, de az egyik legjelentősebb mobilgyártó a piacon.

2011. febr. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!