Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Létezik az hogy bedugom az...

Létezik az hogy bedugom az Iphonomat a gépbe, az itunes érzékeli és felül azt írja ki hogy törlés?

Figyelt kérdés
Csumika mindenkinek! Segítsetek pls. Van nekem 1 Iphone 3g telefonom jailbrakes. Maga a telefon kezelése okés csak van 1 bökkenő nem tudom használni az Itunest tehát semmi féle programot nem tudok rá tenni bele értve zenét videót regisztráltam Itunesra megvolt minden ingyen progi stb de mikor csatlakoztatom a telefont felül kiírja hogy remove-törlés na most nem merem hogy végig fusson a sync, mert töröl, ahogy lehúzom a telefont tényleg letörölt 1-2 programot utána néztem a kezelésének de nekem nagyon kínai valaki pls írja le magyarul ennek a kezelhetőségét nagyon meg köszönném
2011. febr. 9. 21:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Csumika neked is kérdező!

Az Itunes törölhet, ha rosszul van beállítva. Hova dugtad be az Iphonodat?

2011. febr. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Feltelepítettem az Itunest be regisztráltam ingyen ahogy kell minden jól ment,addig amíg rendeltetés szerűen csatlakoztattam az Iphont a számítógéphez (PC) nem MAC

és érzékelte,felül töltött írta hogy sync utána ahogy lement írta hogy remove megijedtem levettem és tényleg letörölt pár programot azután ezt megismételtem és az eredmény ugyan az, tehát van 1 nagyon jó telefonom de úgy igazából nem tudom kihasználni, kérlek segícs

2011. febr. 10. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!