Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szeretnék venni egy I9 4g-t...

Szeretnék venni egy I9 4g-t (kínai iphone). Sajnos interneten sok információt nem találtam róla, youtube-on is csak kevés videó van a készülékről. Mi a véleményetek? Akinek van ilyen, vagy esetleg használt már ilyet az kérem írjon.

Figyelt kérdés
2011. febr. 10. 09:25
 1/7 anonim ***** válasza:
kínai - szerintem ez kimeríti
2011. febr. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Melyik telefon nem "kínai"? :) Mert szerintem elég kevés van, amelyik nem made in China...
2011. febr. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
9%

bocs, de ha nincs pénzed az eredetire, akkor miért akarsz vagánykodni egy kamuval? kinek szeretnéd megmutatni, hogy te több vagy náluk?

szerintem ezzel még szánalmasabbnak fogsz tűnni, mint egy sima gombos telefonnal...

2011. febr. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

"bocs, de ha nincs pénzed az eredetire, akkor miért akarsz vagánykodni egy kamuval?"


bocs es ha neki DUAL sim kell, ugy mint mondjuk nekem. Akkor a hajadra kenheted az eredetit...

2011. febr. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
kedves 3. kommentelő ;) nem vagánykodni akarok vele... észrevehető a különbség az eredeti és ez közt... tudod ezen nincs alma logo ;) nah csak ennyit a beszólásodhoz..
2011. febr. 10. 14:02
 6/7 bp1985 ***** válasza:

bocs es ha neki DUAL sim kell, ugy mint mondjuk nekem.


speedshopba normális, 1 év garival van dual simes telefon.

2011. febr. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A véleményem az hogy egy nagy sz*r.

Inkább vegyél HTC-t,ha meg nincs pézed rá ZTE bladet nagyon megéri az árát és sokat tud

2011. febr. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!