Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung S5230-as készüléket...

Samsung S5230-as készüléket vettem, viszont írtózatosan zsebkopott és karcos, hogyan tudom lecserélni az egész házat, az elő- és hátlapot?

Figyelt kérdés
Hol találok olcsón elő és hátlapot, érintőplexit, hogy kell leszedni róla mert ahogy elnéztem csavarozgatnom kellene, illetve mennyire bonyolult egy hozzá nemértő számára, mint én az egész művelet?
2011. febr. 11. 03:08
 1/3 anonim ***** válasza:

3500 körül jön ki a komplett csere több színből lehet választani, nem bonyolult átszerelni.


[link]

2011. febr. 11. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
és itt az ebayen hogy tudom kifizetni a terméket? mert ahogy látom $-ban van feltüntetve az ár, nekem meg nincs $-om
2011. febr. 11. 14:23
 3/3 bp1985 ***** válasza:
Használtan s5230-at? Nem olvastál itt róla eleget, hogy mennyire rossz széria? Nem hiába adták el.
2011. febr. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!