Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudom a telefonról...

Miért nem tudom a telefonról a képeket feltenni a számitógépre?

Figyelt kérdés

Felvan téve minden ami kell hozzá, rendesen felismeri kiírja hogy használatra kész és mikor belépek a telefonba megakarom nézni a képeket(gépen) akkor rákatintok és kikapcsol a telefon:s , deez csak azóta van mióta uj gépet vettem és win7 van rajta a régin xp vt és azon jovolt...:s

NEM TUDJÁTOK MI LEHET A BAJ?:s

(samsung monte)


2011. febr. 11. 22:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Képeket fel tudod rá küldeni Bluetooth-tal vagy adat kábellel.

Állítsd be hogy adatkábelnél mindig kérdezzen rá hogy mivel akarsz csatlakozni, Kies, háttértár vagy médiatár, ezt menü - beállítások - telefon beállítások - számítógépes kapcsolatok menüpont alatt tudod megtenni, itt válaszd a kérdezzen csatlakozáskor-t.

Amikor rádugod a kábelt a telefonra meg fogja kérdezni hogy mit akarsz használni, a KIES az akkor működik ha a program telepítve van a gépre, de ha csak adatokat akarsz feltenni a telefonra vagy a memóriakártyára, akkor szerintem nem sok értelme van feltenni, ilyen esetben válaszd a háttértárat vagy a médiatárat, háttértárnál a sajátgép-ben megjelenik egy ikon ami a memóriakártyát mutatja, és ott tudsz rátenni adatot, a médiatárnál viszont 2 ikon jelenik meg, egyik a telefon memóriája másik pedig a memóriakártya.

2011. febr. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

igen a telefonra feltudok tenni dolgokata géprol...:)

de a kies-ben viszont nekem a beálitásokba nincsenek ilyenek csak sima alap:s olyan h általános meg stb... de olyan nics amilyet t e irtál:s

2011. febr. 11. 22:21
 3/5 A kérdező kommentje:

igen rájottem mit mondtál:D

megcsináktam, de amikor akarom kihuzni a a telorol az asztalta a video-t akkor kir vmit ls megszakad a kapcsolat kikapcsol a telefon:(

és nem megy át a vidi:s

2011. febr. 11. 22:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Estleg próbáld meg, hogy nem áthúzod a videót, hanem jobb egérgomb kattintás, másolás - beillesztés, hátha úgy sikerül...
2011. febr. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

nem jó:s

sztem az a baja hogy ugye 2cd- van alapbol hozzá, az egyik az a KIES, a másik pedig EGY net framework 3.5 és ott olyan van 2van egy sima meg egy vistás sztem azzal lehet a gond:s

win7-eset meg nem találtam:s

2011. febr. 12. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!