Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HÁny MB a Sony Ericsson...

HÁny MB a Sony Ericsson Xperia X10 mini-nek az alapmemóriája? És a tapasztalatok is érdekelnének . és érdekelne az is, hogy a t-mobilnál adnak e hozzá pluszba még egy hátlapot, és az milyen színű

Figyelt kérdés
2011. febr. 12. 14:17
 1/3 anonim válasza:

Én nem értem minek van a Google.Beírod Sony Ericsson Xperia X10 mini memória és kidobja rögtön, hogy belső memóriája 160MB aztán beírod, hogy Sony ericcson xperia x10 ttartázékok t-mobile majd kidobja a linket itt a jellemzőknél a mi van a dobozban résznél megtalálod, hogy: Hálózati töltő

Adatkábel

Mikrofonos fülhallgató

Akkumulátor

MicroSD kártya - nem nehéz ráadásul csak 1 perc.Nem leszóló akarod lenni, de mire van a Google.

2011. febr. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Azt kihagytam, hogy a T-mobile PINK szinűt ad hozzá.
2011. febr. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi.
2011. febr. 12. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!