Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi baja lett a facebook mobilnak?

Mi baja lett a facebook mobilnak?

Figyelt kérdés

Facebook mobilon néha, ha csakúgy simán rámennék valamire bejön egy olyan, hogy én most ez m. facebook.com-on vagyok, mert a mobilszolgáltatóm nem támogatja az ingyenes facebook-ot. és ez egyre gyakrabban, és ez egy csomó pénzt leszed. Pedig t-mobile-os vagyok, és eddig simán máködött minden, csak ma adódott ez a probléma, mi lehet a baj?

előre is köszi a válaaszokat :)


2011. febr. 13. 18:59
 1/3 A kérdező kommentje:

Díjcsomagod adatforgalmi díjainak megfelelően böngészhetsz!

Facebook

0.facebook.com sajnos csak bizonyos mobilszolgáltatóknál támogatott, a te mobilszolgáltatódnál nem elérhető. If you are contacting your mobile carrier, mention that your IP address 188.36.65.169 is not supported.

Menj m.facebook.com (weboldal linkje) (Díjcsomagod adatforgalmi díjainak megfelelően böngészhetsz!) ( pontos adatok visszautasítása)


ezt írja ki nekem...

2011. febr. 13. 19:09
 2/3 anonim ***** válasza:

Már reggel óta nem megy.(itt is volt már kérdés)

Azt rebesgetik,hogy lejárt a szerződése a t-nek.

2011. febr. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem az imáim meghallgatásra kerültek.

Erre vártam már rég.

2011. febr. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!