Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia X6 16GB vagy Samsung...

Nokia X6 16GB vagy Samsung Galaxy 3? N95-ömet szeretném lecserélni, bővebben lennt!

Figyelt kérdés
Nehezen tudom eldönteni melyiket vegyem meg. Fontos nekem hogy a fényképezője jó legyen(ebben az X6-ot jobb), a kapacitív kijelző "jól vegye" az érintést, és hogy a zenelejátszó korrekt legyen mivel azt sokat használom. Eddig szinte csak Nokiám volt(6600,6680,N73,N95), egyáltalán nem zavar a Symbian unalmas oprendszere, de a jóval látványosabb Android-ot is úgy gondolom hamar megszoknám. Ész érveket kérnék, örülnék ha olyasvalaki is írna akinek megfordult már kezében mind a 2 telefon. Köszönöm.
2011. febr. 13. 20:30
 1/9 Csicsek Zoltán ***** válasza:

nekem x6-om van

a zenelejátszó tökéletes

fényképező egy 5mp-eshez képest nagyon jó

és a kijelző is nagyon jól veszi az érintést

egyébként mi az a samsung?

2011. febr. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Előző:

Pár éve még nevettem volna ezen, de az a gond, hogy a Samsung már alázza a Nokia-kat (pedig nekem is X6-om van).

Mondanám, hogy már Nokia sem olyan, mint régen, ugyanolyan kínai szar, mint a többi, ami nem igaz, mert még szarabb, a symbian miatt.

Amúgy jó teló lenne, de elég gyakran lefagy 1-2 percre, és nem érzékel semmit sem, meg akadozik, stb.

Bár Galaxy 3-mat sem vennék, de azon legalább nem Symbian volt.

Ja és mivel a kérdező írta, hogy nem zavarta a symbian:

gombos telefonra még jó volt a symbian, de érintősre már nem tudnak jót csinálni.

2011. febr. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Csicsek Zoltán ***** válasza:

akkor várja meg windows phone-os nokiát

egyébként meg jó tudni hogy nem csak nekem akadozik a nokiám

2011. febr. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Windows-t is alázza az Android.
2011. febr. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Csicsek Zoltán ***** válasza:

nem érdekel...

akkor se fog semmi rávezetni engem arra hogy androidot vegyek

2011. febr. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. :) WP7-es telóm biztos hogy soha nem lesz. Akkor már inkább a hatásvadász, látványos Android. Nagyon úgy néz ki hogy 6 év Nokia függőség után Samsungra váltok. Ideiglenesen, a végső terv az N8 lesz, ha megjelenik majd az első Windowsos Nokia tuti meg fog csappanni az ára. Nagyon csábitó a 12 megapix és a nagy szenzor. De ne Offoljunk, várom a további válaszokat :) Köszönöm.
2011. febr. 14. 22:27
 7/9 Csicsek Zoltán ***** válasza:

az n8 kiváló választás

sokkal jobb az op. rendszere is mint az x6-nak

2011. febr. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
X6-nál tényleg jobb az oprendszere, de azért még mindig nem tökéletes.
2011. febr. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
X6-osat ajánlanám, de ha az N8 is megfordult a fejedben, akkor azt, pár hét múlva (elvileg) Symbian update, talán kezdenek vele valami jót is. Alázza a Samsung, de nem a Nokiát, az biztos. Okostelefonban max., de ott se a samsung, hanem az android.
2011. febr. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!