Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek Sony Ericsson...

Szerintetek Sony Ericsson X8-ast vagy X10 minit vegyek?

Figyelt kérdés

Lánynak inkább melyik való? Tetszik mindkét mobil (bár az x8 is kizárólag csak feketében) és tudom, hogy az X10 többet tud, de mintha mégis túl kicsi lenne. Írnátok előnyöket, hátrányokat, tanácsokat?

Köszönöm!


2011. febr. 15. 19:09
 1/6 anonim válasza:
Nekem x10 mini prom van, és nagyon jó, én nagyon szeretem. Eleinte én is azt hittem hogy túl kicsi lesz, de egyébként meg egy kicsit sem zavar.:)
2011. febr. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
én is e kettő a mobil között vacilálok,nem tudom melyiket vegyem inkább meg. Az x 10 mininek nem túl kicsi a kijelzője?
2011. febr. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nem kicsi, ha nem szoktál hozzá pl. Az apple kijelzőhöz,
2011. febr. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
és vki megtudná mondani h hányas android van benne?1,6 vagy 2,1?
2011. febr. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
neház az x 10-essel smst irni?
2011. febr. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem nehez, azt nem tom h hanyas android van benn dde sztem 1.6os, aztan ha frissited a szoftvert akk 2.0, de nezzetek meg a hivatalos sony honlapon.
2011. febr. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!