Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung chat 335 vagy Nokia...

Samsung chat 335 vagy Nokia c3? Melyik miért? + Akármilyen internetes oldalt megtudnak nyitni ezek a telefonok? Google, gyakorikerdesek.hu, stb? Vagy csak facebook-ra és twitterre jók?

Figyelt kérdés
2011. febr. 16. 12:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mivel internet képes telefonok ráadásul még wifi is van bennük, nem gondolod, hogy hülye megoldás lenne ha csak facebookozni meg twitterezni lenne jó?
2011. febr. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha csak ezek közül lehet választani, akkor C3, a másikban nincs GPS. Régen én is teljes qwerty-s telefont akartam, végül csak sima érintős lett, és már nem cserélnék. Sokkal praktikusabb a képernyő-qwerty, ujjhúzgálós bevitellel.
2011. febr. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia kedves kérdező!

Hol lehet venni Samsung chat-et,mert én is nagyon szeretnék...?

2011. febr. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Sok oldalon találtam a samsung chat-et olcsón, erre kiderült miért is akciós... se magyar nyelvű menü se tartozékok se garancia. én a t-mobile-tól rendeltem 29ért, és van hozzá minden, magyar nyelvű menü tartozékok, kivéve az adatkábelt (usb). nekem előtte samsung s5230-am volt, de megérte váltani. a nokia c3 számomra annyiba különbözik tőle, hogy az szerintem élőbe csúnyább. de ennyi kb.
2011. ápr. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
őőőőőőőőőő Bali Laci
2012. jan. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!