Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Bluetooth internet beállítása...

Bluetooth internet beállítása symbianon?

Figyelt kérdés
Konkrétan van egy pc-m és egy usb bluetooth-om, és egy nokia 5230-as telóm. Szeretném összehozni a netet bluetoothon keresztül, hogyan működik ez?
2011. febr. 16. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:

ez egy kicsit fura kérdés :D

én összetudom a telefont és a gépet bluetooth-tal összekötni, viszont wifivel elérem a netet. Bluetoothtal mégis hogyan akarod elérni? Hol hallottad ezt a marhaságot már bocsánat?!

2011. febr. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

bluetoothon nem leeht internetet megosztani


mert

NEM ARRA TALÁLTÁK KI!

2011. febr. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szia! Igen wifi-vel könnyű összehozni, de sajnos nincs a telomba wifi. Amúgy ha marhaság, itt egy link, sajnos így nekem nem sikerült azért raktam fel a kérdést hogy tudja e másképp vki.. [link]
2011. febr. 16. 20:36
 4/5 anonim ***** válasza:

első válaszoló vok

erre csak annyit tudok mondani hogy: Nokia 5800

jó kis telefon, meg minden. De ha neked ez a telefon megelégszel vele, akkor viszont mást is tudok mondani: menj szervízbe és kérdezd meg hogy hogy lehetséges?

.....(csak Symbian 7-től felfele lesz rá szükséged) erről a Symbian 7-ről csak most hallok... :D sztem ez még fejlesztés alatt vagy nem tom :S

2011. febr. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 DannyZuko ***** válasza:
Nokia Pc Suite-ban van azt hiszem ehez funkció. párosítod és suite segítségével menni fog a net. vagy a telón lévő net fog menni a gépeden? már nem emléxem bocsi. Nézd meg, lehet kétirányú.
2011. febr. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!