Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyi mobilelőleget kell...

Mennyi mobilelőleget kell fizetni iphone 4-re?

Figyelt kérdés
Új előfizető leszek T-mobilnál 2 évre venném ikon 400-al a 32bg-osat
2011. febr. 19. 13:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ikon 400: 10300 Ft havonta.

Ha 2 évig leszel ezen tarifacsomag előfizetője, akkor 80000 Ft a 16 Gb-os és 112000 Ft a 32 Gb-os, ez az összeg, amit le kell tegyél a telefonért + még fizeted a havi 10300 Ft-ot 2 évig!

Hogy megéri-e?? Nem.

2011. febr. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
34%

Minek akarod megvenni? Szerintem tegyél le róla. Nem ettől leszel menő, ráadásul a Samsung Galaxy S mindenben veri.

Az a baj, hogy a kis intelligenciát nem kompenzálja az Iphone 4. Arra nem voltál képes, hogy felmenj a t-mobile honlapjára és megnézd.

2011. febr. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Első vagyok, Én is Galaxy S-et vennék az iPhone4 helyett!
2011. febr. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Az elsőnek köszönöm, de nem erre vagyok kíváncsi.

Aki új előfizetéssel vesz iphonet annak kauciót kell fizetnie, de nem tudom, hogy mennyit, aminek fejében nem kell később egy ideig telefonszámlát fizetni, pl ikon 200: 5000 ft előfizetés, tegyük fel , hogy a telefon ára(112000) mellé 50E ft-ot kell fizetni kaucióként, ezért később 10 hónapig nem kell telefonszámlát fizetnie.


Szóval nem tudom, hogy csak akkor kell kauciót fizetni, ha részletre veszem vagy így is.



A második meg du.gja fel a pics.ájába a sza.r telefonját senki nem kérdezte, a kérdésemre kérek választ, nem pedig hü.lyeségeket, mindenki olyan telefont vesz, amilyet ő akar.



Az intelligenciával meg úgy látszik neked van gondod, mert nem tudsz szöveget értelmezni

2011. febr. 19. 14:12
 5/13 anonim ***** válasza:

"A második meg du.gja fel a pics.ájába a sza.r telefonját senki nem kérdezte, a kérdésemre kérek választ, nem pedig hü.lyeségeket, mindenki olyan telefont vesz, amilyet ő akar."


Te sem lehetsz több 15-nél. Apuci megveszi.

Magadat járatod le ezzel a viselkedéssel.

2011. febr. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

20 vagyok és nem, nem apuci fogja megvenni.

Csak nem értem, ha bármit is írok ki amiben benne van az iphone szó, az csak szar lehet. Senkinek semmi köze hozzá, én sem szólok bele, hogy te milyen telefont vegyél!

2011. febr. 19. 14:17
 7/13 anonim válasza:

miért kell mindjárt leszólni mindenkit, aki iphone-t akar venni???az összes kérdésben , ahol erről érdeklődnek, alig van érdemleges válasz, csak a leszólás...

azért, mert nektek nincs rá pénzetek, nem kell bunkónak lenni. neki van rá (teszem fel, úgy gyűjtötte, különben nem érdekelné ennyire, hogy kell-e fizetni, meg mennyit, meg ha apuci fizetné, akkor sem érdeklődne különösebben a téma után), ez akkora nagy baj?


egyébként, kérdem én, melyik volt az első érintőképernyős telefon? - mindenki erről koppintott.


ha a kérdésre nem tudtok érdemleges választ adni, fogjátok be a po.fátokat, nem is kell belelépni olyan kérdésbe, ahol látjátok, hogy erről van szó...


kedves kérdező, sajnos nem tudok válaszolni, csak felidegesített ez a sok idióta ba.rom

amúgy ha felhívod a 1230-at, ott mindenre tudnak (jó esetben) válaszolni

2011. febr. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
aki normálisan válaszolt (utolsó előtti), annak köszönöm
2011. febr. 19. 15:08
 9/13 anonim ***** válasza:

az iphone-t 2007 elején jelentették be:

[link]


előtte, 2005 végén bemuttaták ezt:

[link]

2011. febr. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"egyébként, kérdem én, melyik volt az első érintőképernyős telefon? - mindenki erről koppintott."


Nem az Iphone az is biztos.

Egyébként az Apple nem gyárt semmit. Megveszi más gyártóktól, például Samsungtól és rányomja az IOS-t és kész is az Iphone.

2011. febr. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!