Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia 5230-om van, és a...

Nokia 5230-om van, és a számítógép valamiért nem észleli. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Eleinte még észlelte, aztán mostmár hiába dugom be, nem csinál semmit. A telefon kiírja az USB csatlakozás módját amit be is jelölök (ált. médiaátvitel) de nem csinál semmit a gép..
2011. febr. 19. 17:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Ugyanezzel szembesültem én is tegnap. Két laptopra is rádugtam, de egyik gép sem érzékelte. Kizárásos alapon kábeltörésre gyanakodtam. Nyomkodtam a kábelt mindenhol, a csatlakozókat is. Semmi. De! Este elkezdtem forgatni a kábelt jobbra-balra miközben néztem a telefon kijelzőt és egyik pozícióban már összejött. A kábel lehet nálad is a ludas. Tégy egy próbát.
2011. febr. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szóval akkor kábelt kell forgatni?:D

A "bedúgós" résznél, vagy csak simán a kábelt?

2011. febr. 19. 17:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Dugd össze a telefont a pc-vel és kezd el forgatni jobbra-ballra fel-le szép lassan a telefont, mert azt nem lehet tudni hogy éppen melyik részén van eltörve az adatkábeled.
2011. febr. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hiába :( Vagy nagyon béna vagyok, vagy ez nagyon szar. :(
2011. febr. 19. 18:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem sem ment könnyen, de a lényeg, hogy a kábel lehet eltörve, tehát csak ideiglenesen oldaná meg a problémádat. Sajnos egy új kábelre lesz szükséged. De azért egy másik géppel is próbáld ki, mielőtt megvennéd az új adatkábelt.
2011. febr. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!