Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem jó se a facebook se...

Pinklady9295 kérdése:

Miért nem jó se a facebook se az iwiw a telefonomról?

Figyelt kérdés

Samsung S5230-am van, és már mindent megpróbáltam amit mások mondtak... de így se jó. :(

Ötlet?


2011. febr. 20. 17:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Hanyas vagy? Vagy előfizetve mobil internetre? Mióta? Mennyit netezhetsz rajta havonta? Ezeket muszáj tudnom, mert csak így tudok választ adni.


Nekem is S5230-asom van, és 30-as vagyok. A T-Mobilnál ingyenesen facebook-ozhatok a 0.facebook.hu-n, de ezt előtte be kell állítani a rendes facebook-on.

2011. febr. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
kártyás vagyok... és nem enged a 0.facebook-on... :@
2011. febr. 20. 17:45
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is S5230-am van és 30-as vagyok. Netstart csomagom van, és semmit nem kellett csinálnom, hogy tudjam használni a facebookot. Csak beírtam a böngészőbe: 0.facebook.com és kész.
2011. febr. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Előbb valahol a facebook-on be kell állítani, aztán jön egy sms, ott lesz a link, azt lementheted könyvjelzőnek, kedvencnek stb.
2011. febr. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az is megvolt... :(
2011. febr. 20. 17:50
 6/8 anonim ***** válasza:
Milyen böngésződ van? Opera? Mert operával a nulla.facebook nem megy.
2011. febr. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom... :S Hol lehet ezt megnézni?
2011. febr. 24. 16:15
 8/8 anonim válasza:
Nekem Samsung Corby -m van, és nem megy rajta a facebook, pedig t-mobilos vagyok, és állítólag nekik ingyen van. Megpróbáltam a rendes facebookon beállítani,el is küldték az SMS -t, rákattintottam a linkre, de ezt írja : "szolgáltatás nem elérhető"
2011. febr. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!