Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hány alkalom után kérhetem a...

Hány alkalom után kérhetem a készülékcserét?

Figyelt kérdés
Van egy SE X10 mini típusú telefonom és nem tudok vele mms-t küldeni,fogadni és netezni sem. Most volt szervízben,ahol kapott egy új szoftvert és azt mondták,hogy így már mindenképpen működnie kell. Természetesen most sem megy,pedig a beállítások rendben vannak. Ha ismét elküldöm szervízbe és megint nem működik,akkor kérhetem a készülékcserét?
2011. febr. 22. 15:38
 1/6 anonim ***** válasza:
szolgáltató függő a telefon? vagy független?
2011. febr. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Független.
2011. febr. 22. 16:15
 3/6 anonim ***** válasza:
próbáltad már, hogy felhívod a szolgáltatódat és kérsz egy internet, illetve mms beállítást?
2011. febr. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szakemberként én is azt mondom hogy a készüléknek biztos semmi baja nincs.Ha hanghívás működik akkor az adatkommunikációs része jó.Sms-mms hálózati beállításokkal lehet gond, vagy a sim-kártyával!

Egyébként a szervíz leteszteli a működést nem hasra nyilvánítják jónak ez is bizonyítja hogy a hiba nálad van.

Amúgy nem kérhetsz készülékcserét akár 1000x is viszed szervízbe, cserére akkor vagy jogosult ha a márkaszerviz jegyzőkönyvvel igazolja hogy a készülék javíthatatlan és/vagy a javítás aránytalan többletköltséget okozni.Amíg ilyen jegyzőkönyv nincs a kezedben semmit sem tehetsz.

2011. febr. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A szolgáltató által elküldött beállítások vannak a telefonban,úgyhogy az rendben van. Ráadásul egy szervízes ismerősöm is megnézte és a beállítások szerinte is jók!

A SE szervízben pedig akár milyen hihetetlen,de nem próbálták ki,hogy működik-e a frissítés után.Mivel én vidéki vagyok,egy barátomat kértem meg,hogy vigye el és felhívott a szervízes srác,hogy pontosan mi is a probléma.

Ő mondta,hogy rátették a legújabb szoftvert és biztosan menni fog,de sajnos nem tudja kipróbálni!!

Úgyhogy ennyit arról,hogy a szakszervíz leellenőrzi amit csinál!

2011. febr. 22. 22:01
 6/6 anonim ***** válasza:

Milyen hibaüzenetet ír ki ha sms/mmst szeretnél küldeni?

Próbáltad másik sim kártyával?

Próbáltátok készülékbeállításokat ellenőrizni?

Mert a szolgáltatói és készülék üzenet beállítások nem ugyanazok, két különböző dolog(lehet hogy a szolgáltatói paraméterek tökéletesek, ha nincs megfelelő készülékbeállítás hozzárendelve akkor nem fog működni)

2011. febr. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!