Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol találok gyári szoftver-t...

Hol találok gyári szoftver-t Sony Ericsson G502i-re?

Figyelt kérdés
Tegnap elcsesztem a telóm azzal hogy új ikonokat tettem rá.Ez nem is gond csak a kedves sony az update service-t úgy állította be hogy ha a legújabb szoftver van rajta ne lehessen rátelepíteni mégegyszer.Kellene rá gyári szoftver és ha van hogyan lehet telepíteni.(A2 uploaderrel próbáltam egy .mbn kiterjesztésű firmware-t de miután bekapcsoltam ugyanolyan volt)
2011. febr. 23. 16:32
 1/5 bp1985 ***** válasza:

www.sonyericsson.com


Itt megkeresed a telefonodat, és letöltöd a progit. Az meg mindent kiír, mikor mit csinálj.

2011. febr. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Azt csináltam.De megvan a megoldás annak akinek ugyanez a problémája.Egy customize_upgrade.xml fájlt kell feltenni a

TPA/PRESET/CUSTOM mappába amiben ez a szöveg áll.

<?xml version="1.0" encoding="utf-8"?>

<customization>

<info>

<cda-number>1201-0116</cda-number>

</info>

</customization>

2011. febr. 24. 08:04
 3/5 A kérdező kommentje:
utána nem csak azt dobja ki a hogy a telefon már a legfrissebb szoftverrel rendelkezik hanem utána kidobja hogy "mégis telepíti?" kérdést,neked meg csak okézni kell.
2011. febr. 24. 08:05
 4/5 A kérdező kommentje:
Ez a mód már nem működik,egyéb ötletek vannak?
2011. jún. 12. 09:59
 5/5 bp1985 ***** válasza:
Miért nem jó a sonyericsson oldalán lévő? Annál gyáribb nem létezik.
2011. jún. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!