Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mire jó a dual SIM-es telefon?

Mire jó a dual SIM-es telefon?

Figyelt kérdés
Mármint miért jó ha egy telefonba kettő SIM van??
2011. febr. 23. 20:28
 1/8 anonim ***** válasza:
14%

szerintem már semmire.

úgyis mindenki wifizik.

2011. febr. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Én eddig azt hittem, hogy arra, hogy van egy számod, amin a férjed hív, meg egy másik, amin a szeretőd - és nem buksz be a 2 telefon miatt. Akkor ezek szerint rosszul tudtam?
2011. febr. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
19%
céges és saját simnek sincs értelme, a cég úgyis áthárítja a számla felét az alkalmazottjára.
2011. febr. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2. xDD
2011. febr. 23. 20:51
 5/8 bp1985 ***** válasza:

a cég úgyis áthárítja a számla felét az alkalmazottjára.


A normális cég nem. A céges azért van, hogy a céges ügyeidet intézd.


Amúgy arra jó, hogy ha van 2 számod, nem kell 2 telefonnal rohangálni.

2011. febr. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"szerintem már semmire.

úgyis mindenki wifizik.


céges és saját simnek sincs értelme, a cég úgyis áthárítja a számla felét az alkalmazottjára."


Nem ez volt a kérdés. Ha megmondod mi köze a wifinek a két simhez, akkor nem pontozlak le. Meg a céges költség áthárítást is kifejthatnéd.


Kérdezőnek: nekem is van pár ismerősöm, aki cserélgeti a simet attól függően hogy milyen hálózatba telefonál, olcsóbban jön ki, de ez inkább a feltöltősökre jellemző akik keveset beszélnek. Nekem pl mindenkor mindenhová 13 forint a tartifa, semmi értelme sem lenne cserélgetni.

2011. febr. 24. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen van, van benne telenor meg t-mobile sim kártya. Ez nekem azért jó mert ha telenoros ismerőst hívok akkor azt a kártyát használom ha ,t-mobilost akkor meg a másikat. Így mindig a legalacsonyabb áron tudok telefonálni.
2011. febr. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
19%
arra hogy legyen fogalom a szarra ha cect :d
2011. febr. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!