Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple iPhone probléma! Segítse...

Apple iPhone probléma! Segítsen valaki! Mit tudok ezzel tenni?

Figyelt kérdés

Viszonylag hozzáértő ember segítségét kérném !

Hozzámkerült egy iPhone 3G 16GB-os készülék, mikor megkaptam szét volt menve a szoftver (csak fehér alma)

na de mindegy azt megcsináltam, majd rátettem töltőre mert az akku egy ötödéig volt feltöltve.

ráraktam a töltőre este és másnap kora reggel leszedtem a töltőröl és ugyan úgy az egy ötödlig volt feltöltve, de jelezte hogy töltődik mikor rajta volt az akkun !

ezután kikapcsoltam a telefont és mire bekapcsoltam volna a telefon nem mutat xemmit gyak a nagy elemet ahogy a piros csík kb az egy ötödéig tart : /

És mihejist kihúzom várok 5 másodpercet és lemerül ( kikapcsol )

Mit csináljak?

Az egyetlen lehetőség akkucsere? :/

várom a segítségeket !

Előre is kösz

Tippetek van ?


2011. febr. 23. 20:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Úgy tűnik, hogy igen. És nem is az akku lesz a drága, hanem a cseréje.

Egy jó tanács: ne állj neki otthon, szakértelem nélkül. Hiába van a neten ezer videó róla, ha elrontod, rosszabbul jársz.

2011. febr. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!