Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért halkult le a telefonom?

Miért halkult le a telefonom?

Figyelt kérdés

A kicsengő "tűt" normál hangerőn van, teljesen változatlan. De egy ideje, mikor kinyomják vagy lejár a hívás, eszméletlen halk a "tűt tűt tűt"..

Ne nézzetek hülyének, de marhára bosszantó.. Miért csinálja ezt?:S


2011. febr. 23. 22:36
 1/6 Electronicperson ***** válasza:
0%
próbáld meg felhangosítani ha nem megy akk vegyél újat az egyik ismerősömnek is ez a gondja.
2011. febr. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Annyira azért nem vagyok hülye, hogy ne azt néztem volna meg először, hogy nincs-e lehalkítva.


Vegyek másikat? Komolyan? Ha neked valamivel problémád van, a megoldás keresése helyett inkább veszel másikat?

Elég primitív a felfogás. De köszönöm a segítséged.

2011. febr. 24. 18:07
 3/6 anonim válasza:

'a kicsengő tűt normál hangerőn van'

a megfogalmazás cseppet sem óvodás:)


ha van még garancia rá,akkor vidd el szerintem szervízbe!:)

de ha csak ez a baja,semmiképp sem vegyél újat!

de attól is függ hogy hogyan kell megoldani a problémát,hogy milyen márkájú. csak ezt sajnos nem írtad le:/

2011. márc. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Idézőjel nélkül valóban óvodásnak hatott volna, de mivel te szándékosan lehagytad, így szándékosan is állítottál be annak, aminek. Kíváncsi lennék az életkorodra, hogy úgy mégis mennyire hosszú életúttal rendelkezik az, aki ezen a szinten felülbírál. Mellesleg, úgy gondolom, hogy már csak az első válaszoló alapján is, az "ittenieknek" ez a megfogalmazás bőven tökéletes.

A problémát orvosoltam már, köszönöm a válaszod. Ment az értékelés. :)

2011. márc. 25. 20:35
 5/6 anonim válasza:
Lennel kedves elarulni hogyan sikerult orvosolni? :)
2015. dec. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem.
2015. dec. 30. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!