Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van esély arra, hogy egy...

Van esély arra, hogy egy kimosott mobiltelefon összekapja magát?

Figyelt kérdés
Sajnos sikerült kimosni egy samsung típusú telefont. Van valakinek pozitít tapasztalata, hogy esetleg kiszárítás után ismét képes műküdni?
2009. febr. 15. 15:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! nekem már ázott sz@rrá 2 különböző típusú Samsungom, és mindkettő "meggyógyult" pár nap múlva. kell egy kis idő, amíg kiszárad. azt ajánlom, hogy szedd szét, amennyire tudod, és hagyd száradni az alkatrészeket kb egy hétig.

úgyhogy van esélyed, hogy helyrejön.

2009. febr. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Juj, nem szerencsés, de majd próbáljátok ki hátha működik, viszont csak a megszáradás után. Ha mázlitok van, működni fog. Mi pénzt mostunk már ki így, de ne pár forintra gondolj, hanem nagyobb értékű papírpénzre.
2009. febr. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
igen, ha kiszárad működni fog. de lehet hosszú ideig fog tartani. én az enyémet wcbe ejtettem. elvittem szervízbe, ahol lehülyéztek, majd akartak adni érte 2000 ft-ot, hogy jó lesz alkatrésznek. na itt lett gyanus, hogy ugyan mire lenne ez jó, ha szarrá ázott és hasznavehetetlen, úgyhogy hazavittem, szétszedtem és vagy 1 hónap múlva tettem össze megint és akkor már úgyanúgy müködött. ez kb. 8 éves volt. gondolom ezt tette volna vele a szervizes is, aztán eladta volna. azóta még egyet vizbe ejtettem nem rég, azt gyorsan a férjem szétszedte és hajszáritóval kiszáritotta, az is működik, még most is.
2009. febr. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szedd szét, szárítsd ki. Ha szerencséd van, nem rohad szét.
2009. febr. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én hajszárítóval meggyógyítottam a Nokiámat két nap alatt!
2009. febr. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Működhet! De vízbe esés után az első legyen hogy, kiveszed az aksit! Amennyire tudod szétszeded, és kiteszed száradni pl: radiátorra, hajszárító(nem kell heteket várni). Ha nagy trutyiba esett akkor aksi nélkül kimoshatod desztillált vízbe, de a mikrofon és a hangszóró élete a tét. :) A mostani telókon van nedvesség érzékelő(piros csík)=garvesztés.
2009. febr. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szárítsd meg csak, és az akksi kivétele legyen az első, amit csinálsz, mert tönkrevághatja a tranzisztorokat, én úgy tudom.
2009. márc. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!