Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tudok mobil facebook...

Miért nem tudok mobil facebookra csatlakozni?

Figyelt kérdés
Samsung gt-s5230-as mobilom van, t-mobilos vagyok és dominós. 0.facebook.com, beírtam, nem jött be, neten próbáltam beállítani, megküldték linkben a mobilomra ugyanezt az URL-címet, persze így sem működik. Tudtok benne segíteni, hogy miért nem működik és mit kéne csinálnom?
2011. febr. 24. 08:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Gépről nézni.Telefon nem erre van tervezve.
2011. febr. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

[link]



azthiszem

2011. febr. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: Mármint az én telefonom? Ismerek olyat, akinek ugyanilyen van, és működik neki.

2. válaszoló: Köszi, de sajnos próbáltam azt is (bár elvileg nekem t-mobillal mennie kéne a 0.-nak), és az sem működött.:(

2011. febr. 24. 09:09
 4/8 anonim válasza:
Net az bejon a telefonodon? Vagy wap? szoval van internet kapcsolatod? Mert ha van, akkor siman a bongeszodben nyisd meg a facebook.com-ot, es kesz. Be kell jonnie.
2011. febr. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, lehet, hogy egyáltalán nincs rajta net, mert semmilyen másik oldalt sem tölt be, pedig van rajta pénz. Akkor mi a teendő? Lehet rá "tenni" netet? (Bocs, hogy ennyire technikai analfabéta vagyok, ha nem az lennék, nem írnék ide:D) Amúgy köszönöm szépen a válaszokat és hogy segítetek:)
2011. febr. 24. 09:28
 6/8 anonim ***** válasza:

Miért nem ezt olvasod el?


[link]

2011. febr. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Ha abszolut nincs rajat net, akkor nehez facebookolni. :)

Felhivod a t-mobil ugyfelszolgalatot, es kuldenek ra wap beallitast. Azt mented, es utana a bongeszobol tudsz facebookolni, meg netezni. De lehet, hogy a t-mobil honlapjan is fent van, hogy hogyan kell wap beallitast kerni ra.

2011. febr. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Na sikerult?
2011. márc. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!