Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet a tmbilos telefonon...

Hogy lehet a tmbilos telefonon a facebookot beálítani?

Figyelt kérdés

A facebook ingyenes alkalmazását szeretném kihasználni.Sony G502-es telefonom van, már jópár éves dominó kártyával.Régen az előző telefonommal letíltottam az internetet (GPRS) (felhívtam egy számot és követtem az útmutatást) akkor még zavart. Hogy tudnám ezt újra aktiválni? Felhívtam az oldalon talált számot, de nem találtam erre utaló utasítást. Mikor rámentem az internetre azt írta hogy "ellenőrizze az internet beállításokat", próbálgattam a beállításoknál sehogy nem jött be. Mostanába már azt sem írja ki, csak ha rámegyek a 0.facebook.com-ra csak egy üres oldal jön ki egy nyíllal és annyi van ráírva hogy "access denied".

Nagyon fontos lenne, előre is köszönöm a válaszokat!


2011. febr. 24. 17:45
 1/3 ajyka válasza:

Nos,ha aktiváltad a t-mobil rendszerébe a netet,akkor az internetbeállításoknál,APN(hozzáférési pont)-nek megadod a wnw szót.Jelszó és felh.név nem szükséges,de én ugytudom hogy ezt a netet nem kell aktiváltatni a rendszerbe ez alapbol van szóval le se tudtad tiltani:)

Aztán ha ezt beirtad a beállításokba akkor elvileg műköik a facebook:)

2011. febr. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha régi T-s vagy akkor ezt igazán el kellene olvasnod.


[link]

2011. febr. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, sikerült, örök hála:)
2011. febr. 25. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!