Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Nokia 5230 főképernyőjét el...

A Nokia 5230 főképernyőjét el lehet forgatni valamilyen program segítségével?

Figyelt kérdés

És ha igen, akkor hogy hívják a programot? (lehetőleg nem kelljen szignózni, mert ahhoz nem értek) Frankón, bármint meg tudok csinálni ezzel a telóval, de a főképernyő forgatása nem megy.... a menüben és a többi helyen szépen elforog. Van egy valamilyen landscape nevezetű program, de az béta és nem merem telepíteni, másrészt meg szignózni kell amit utálok.

köszi a válaszokat előre is!


2011. febr. 24. 18:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát a szignózás aláírást jelent, mert ugye a telefon aláírt dolgokat futtat csak elvileg.. Viszont én átállítottam inkább beállításokban, hogy mindent elfogadjon, ne csak aláírtakat, úgyhogy bármilyet tudok telepíteni. Próbáld ki:) Amúgy nokiaprogramok.hu millió progi van, biztos találsz másmilyet is:) Bocs hogy nem tudtam segíteni:/
2011. febr. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Néztem a nokiaprogramokat és ott se találtam csak hackeltre. Én meg nem fogom meghackelni a telómat, csak hogy jobb legyen, meg hogy úgy nézzen ki, mint egy c6-os

csak egy progi kéne és én lennék a világ legboldogabb emberkéje! :)

2011. febr. 24. 19:10
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem fordul el a főképernyő ennél a típusnál. Minden más igen, kivéve még a számológépet.
2011. febr. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Tudom, de van rá valamilyen program amivel azt meg lehet tenni.
2011. febr. 24. 19:30
 5/11 Furjadék* ***** válasza:

Csak ha másik frimware-t teszel rá.

énis így b@sztam el az 5800-ám...

Szóval nem tudsz semmit tenni

2011. febr. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
nem kell ehhez másik firmware-t tenni, van egy program amit telepítek és utána elforog a főképernyő és kész. Csak tudnám, hogy honnét lehet leszedni és simán telepíteni.
2011. febr. 24. 20:37
 7/11 A kérdező kommentje:
tényleg mi történik, ha elrontod a firmware-t? vagyis ha hiba lép fel?
2011. febr. 24. 20:38
 8/11 anonim ***** válasza:
Elolvastam mégegyszer a kérdést. Hát szerintem ha csak szignózni kell, akkor próbáld amit mondtam, hogy beállítod hogy ne csak aláírtakat.. Ha meg a béta, akkor biztos van nem béta változata is, nem? Első voltam.
2011. febr. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Beállítottam, hogy mind (nem csak aláírtak) és így is :

"Tanúsítvány hiba! Lépjen kapcsolatba az alkalmazás forgalmazójával." :(

2011. febr. 26. 17:39
 10/11 Furjadék* ***** válasza:

1.Nem lesz rá .sis/.sisx, mert ahhoz, hogy el tudd forgatni, a telefon agyában a fő fájlokban kell módosítani nem is 1 dolgot, ilyeneket meg nem tudsz beleyrni.

2.Ha elrontod, akkor bizony Nokiabácsi se nagyon tudja viszahozni, nekem is ez volt.

3.Attól h beállítod h mindet fogadja el, nem fogja.

Szignózni kell.

Szignózást pedig itt találsz.

regelsz, igényelsz fájlokat, és szignózod:

[link]

2011. febr. 26. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!