Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elvesztettem a mobiltelefonom,...

Elvesztettem a mobiltelefonom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egyik reggel buszon mentem suliba, és 2. órába vettem észre hogy nincs nálam a telefonom. Nem hiszem hogy ellopták vagy ilyesmi... Szóval, mit tudok tenni ha elvesztettem a buszon??? Remélem nem vette fel senki hanem oda adták a sofőrnek. Ráadásul szüleimnek nem merem elmondani. HELP!

13/F


2011. febr. 25. 10:13
 1/7 Tinker Bell ***** válasza:

Nem hinném, hogy odaadták bárkinek is a telefonod! Nem próbáltad hívni? A szüleidnek nem tűnt fel, hogy nem tudnak elérni?


Beszélj a Volán társasággal,amelyiknek a buszán elhagytad,hátha szerencséd van.

Ha ott nincs, és nem is csörög, akkor le kell tiltatni a számot és a telefont is!


Ezt viszont csak az tudja megtenni, akinek a nevén van a telefon.

2011. febr. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%

Mondjuk írj a http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte.. oldalra, de ettől nem lesz telefonod.


Ha pl érdekel hogy ilyenkor mi a teendő, akkor a keresőt használd. Nem te vagy az első aki elhagyta, és nem is te vagy az utolsó azt hiszem. Már sokszor le lett írva, csak el kell olvasni.

2011. febr. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm mindegyikőtöknek.
2011. febr. 25. 10:32
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha előfizetős, akkor minél gyorsabban le kell tiltatni, mert olyan számlát csinálnak a szüleidnek, hogy csak néznek majd! Persze ha kártyás, akkor is tiltassátok le. Nem gondolom, hogy odaadták a buszsofőrnek, sajnos ma ilyen világot élünk, bár amikor elhagytam a bérletemet, benne egy ezressel, egy hajléktalan bácsi hozta el a címemre, de az csak egy ezres volt /a pénzt neki adtam/, és nem egy telefon. Szólj a szüleidnek, mert jobb ha minél előbb megtudják. Egyébként drága telefon volt?
2011. febr. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát 24.000 ft- tavaj vettük. Beszélek anyummal... Köszönöm szépen a válaszod utolsó! Rendes vagy.
2011. febr. 25. 11:24
 6/7 anonim ***** válasza:
Elmondtad anyukádnak?
2011. febr. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igen, el. Holnap felhívja a volán-osokat. Remélem meglesz.
2011. febr. 27. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!