Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Csíkszeredai vagyok és van...

Csíkszeredai vagyok és van egy Samsung Galaxy S mobiltelefonom, amit itt Romániában vásároltam. Sajnos csak angol és román menü van rajta. Mit a megoldás, hogy magyar meü kerüljön a telefonomra?

Figyelt kérdés
2011. febr. 25. 16:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Egy új romot kell feltenned, páldául a Darky vagy Doc rom-ot.

Először rootolni kell, majd egy új recovery menüvel felrakható (ha az új 3e recovery van rajta akkor előtte kernel frissítés is kelleni fog)

Ne felejtsd el lementeni az efs mappát és ha van rá lehetősége product code-ot generálni (bár ez nem olyan fontos szerintem)

2011. febr. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is erdélyi vagyok és most készülök venni egy Galaxy S-et! Tényleg nincs rajta magyar menü? Amúgy hányas Android fut rajta?? 2.1 vagy 2.2?
2011. febr. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A román szolgáltatótól függ van-e rá 2.2

Hivatalosan van, de ha nem csinálta meg a szolgáltató a saját verzióját nem fogod tudni frissíteni hiába elérhető.

Kb fél óra felrakni egy új romot speedmod kernellel, a teló 2X gyorsabb lesz és rengeteg dolgot tud.

2011. febr. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
18%
Tanulj meg románul köcsög.
2012. jún. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Köcsög nélkül, de illene mobil-szinten tudni a román nyelvet...s "lassan" az angolt is...
2012. júl. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én is csíkszeredai vagyok,és nekem is ugyanez a problémám,csak én Samsung S5610-et vásároltam és azon sincs magyar menü,ezért angolt használok..de jobb lenne magyart használni.
2012. nov. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!