Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Pannon üzletben kilehet...

Pannon üzletben kilehet próbálni egy htc desire hd készüléket, vagy legalább megnézni? Úgy hogy nem veszem meg.

Figyelt kérdés
Vagy ha ott nem máshol esetleg?
2011. febr. 27. 09:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Kérd az eladót, hogy had nézhesd meg, bekapcsolni nem hiszem, de a kezedben foghatod.

Nálunk ezt simán megcsinálják, de gondolom ez is emberfüggő..

2011. febr. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Cak mégis vásárlás elött jolenne tudni h élőben, kézbe fogva mekkora nehogy csalódás érjen(:

Media Marktba(leginkább szeged) mikortól lehet kipróbálni?

2011. febr. 27. 10:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Olvasd el a méreteit egy leírásban, az ad valami támpontot. Én kb 3 hete használok ilyen készüléket, és nagyon meg vagyok vele elégedve. Nagyobb ugyan, mint az előző telóm (Lg Arena), de már megszoktam, és nem zavaró, hogy kicsit nagyobb. A hatalmas kijelző, amin élmény játszani vagy filmet nézni, ugyis kárpótolni fog. :) Jó választás.
2011. febr. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már utána jártam a méreteinek, csak mégis jobb lenne vásárlás előtt "megfogni" egyszer..
2011. márc. 1. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!