Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tényleg segítenek a beállításo...

Tényleg segítenek a beállításokban?

Figyelt kérdés

Láttam itt egy android beállításos kérdést, hogy hogyan lehet beállítani, hogy wifi-vel lehessen csak netezni.

kapott egy olyan választ a kérdező, hogy a telefontárságnál, ha megkéri az eladót segítenek.

Erre tényleg van mód? Mert én úgy tudtam, hogy nem szívesen teszik, bár nekem nincs is szükségem efféle segítségre....


2011. febr. 27. 18:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nem szívesen teszik, mert az ő érdekük az, hogy neked minél magasabb legyen a számlád, ahhoz pedig, hogy csak wifivel netezhess, ki kell kapcsolniuk a mobilinternet hozzáférést (ne keverd, a 2 nem =), ami neked pénzedbe kerül, ami pedig hozzájuk folyik be.
2011. febr. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem jó tapasztalataim vannak. Eddig segítőkész ügyintézőkkel találkoztam.Bármit kértem elmondták, ha nem tudta, megkérdezte, és segítettek...
2011. febr. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
én is ezért furcsállottam, mert, hát nekik az az érdekük, hogy fizess, és nem az, hogy leállítsák az internetet.
2011. febr. 27. 20:23
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem igaz teljesen.

Adott telefonnál bárki el tudja olvasni a használati útmutatót...

Ha meg olyan telefonról van szó, akkor nem tudhatjuk, hogy ők milyen infót kaptak?!Nekik honnan kellene tudni kezelni egyből egy telefont?!

Lehet Nektek van igazatok, mondom, nekem eddig csak pozitív tapasztalatom volt...

2011. febr. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!