Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az x 10 mini pro-n hogy kell...

Az x 10 mini pro-n hogy kell beállítani/hogy lehet letiltani a net hozzáférést?

Figyelt kérdés
Mert előfizus vagyok és pörgeti a számlámat rendesen szal valahogy be lehet állítani hogy ne menjen fel a telo a netre csak azt nem tom h h hogyan?
2011. febr. 28. 17:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha jól sejtem (az enyémen így): beállítások..WiFi és hálózatok..mobil hálózatok..hálózati mód.. itt :csak GSM és utána: GSM/UMITS hálózatok.. Csak 2G hálózatok használata: pipa
2011. febr. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vagy főoldalon: alkalmazás felületek hozzáadás -> adatforgalom -> és ott csak nyomsz egyet és ki be kapcsol.:)
2011. febr. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:) még 1 kérdés lenne hogy androidot hogyan kell frissíteni és az android marketről ingyen lehet letölteni?Mert kéne nekem 2 progi.A market APNdroid ás a advanced task killer.
2011. febr. 28. 20:41
 4/5 anonim ***** válasza:

Csinálsz egy gmail.com fiókot, és WiFin keresztül le lehet ingyen tölteni.. Meg a több százat.

Ha nem megy, adj egy mail.címet, elküldöm Neked.

A frissítés az mindig készülékspecifikus, én nem tudom, nekem más van.

2011. febr. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Frissíteni úgy tudod,hogy rákötöd gépre és van hozzájuk ilyen illesztőprogi(Pc Companion) amit a gép feltelepít és majd felajánlja,ha van új frissítés hozzá.
2011. márc. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!