Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Járt így már vki? Mobilelőfizetés

Járt így már vki? Mobilelőfizetés

Figyelt kérdés
Azt látom az itt lévő kérdésekből,hogy sokaknak halvány fogalmuk sincs,hogy mit jelent egy mobilelőfizetés,csak a telefont látják belőle,és azt se tudják,hogy egyáltalán fizetni kell-e havonta,vagy a cég ajándéka a jobbnál jobb telefon. Ez azért különösen dühítő,mert az én egyik barátom is ebbe a hibába esett. Hiába mondtam neki,hogy ne kössön egymás után előfizetéseket,csak a telefont látta bennük. Most van 4 iphonja,4 előfizetése és havi több,mint negyvenezres számlája két évig,vagy négyszer ennyi kötbére,ha nem akarja fizetni. Most az állását is elvesztette ráadásul. Hát ez aztán gyönyörű. Alkalmasságihoz kötném az előfizetés vásárlását.
2011. márc. 1. 23:27
 1/6 Vadmeggy ***** válasza:

Mi az hogy nem tudja mi az előfizetés?

Aki aláír egy olyan szerződést, amiről nem tudja, hogy mit jelent, az megérdemli...

A 18 év neked nem elég alkalmassági? Arról hogy az ismerősöd szellemi fogyatékos, a telefonszolgáltatók nem tehetnek. Nem akarok rosszindulatú lenni, de az ilyenekért tényleg nem kár.

2011. márc. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az ilyen balekokat én is csak szellemi fogyatékosnak szoktam hívni. Hát mit szépítsük, az is!!!
2011. márc. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi. F@sza.
2011. márc. 1. 23:59
 4/6 anonim ***** válasza:

Elképesztően hülye emberek vannak! :D :D :D

Köszönöm Neked, hogy leírtad ezt a történetet, jól megnevettettél!

2011. márc. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Örülök,hogy megnevettettelek. Részemről a szerencse...
2011. márc. 2. 00:03
 6/6 anonim válasza:
Ilyen ember télleg létezik a földön? Nem hiszem el! IQ tesztet kéne csináltatni a boltban minden ilyen idiótával!
2011. márc. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!