Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung S5230-ra töltöttem...

Samsung S5230-ra töltöttem fényképet számítógépről ha háttérképnek beállítom, csak egy részlet látszik! Próbáltam állítani, vagy kicsi lesz vagy túl vagy! Mekkora méretre állítsam hogy az egész kijelzőt kitöltse és az egész képet látni lehessen?

Figyelt kérdés
2011. márc. 3. 17:23
 1/5 anonim ***** válasza:
három darab 240*400 méretű képet tegyél egymás mellé a samsung s5230 wallpaper creator segítségével
2011. márc. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Uhh, ez nekem így nagyon kínai! :-(
2011. márc. 3. 18:12
 3/5 anonim ***** válasza:

tudod, a kepernyo merete 240*400 pixel, igy a kep amit be kell tenned, 240*400 pixel meretu kell hogy legyen. viszont 3 kepernyo-resz is van, azokat lehet huzigalni jobbra-balra. tehat egy olyan hatterkepet kell beallitanod, ami harom kis kepbol all. ezek a kis kepek 240*400 meretuek legyenek.

ha talaltal harom darab ilyen kis kepet

(pl. [link] )

akkor letoltod a programot, ami a harom kepet egymas melle illeszti. a progi neve samsung s523` wallpaper creator.

megcsinaltad a harom kepbol allo hatteredet, rateszed a telodra, es beallitod hatternek. innentol ay alap hattered az lesz, amit kozepre tettel.


ja, es f@szom az ekezet nelkuli angol billentyuzetbe xD

2011. márc. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, sikerült!
2011. márc. 3. 20:43
 5/5 anonim ***** válasza:
hála az égnek, most már normális betűkkel írhatom, hogy szívesen :)
2011. márc. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!