Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy kell kisütni egy mobil...

Hogy kell kisütni egy mobil aksiját?

Figyelt kérdés

Voda. 845-öm van

Már 1 hete használom.Természetesen azóta már töltöttem is.

Oszt. társaim kérdezték hogy kisütöttem e már de fogalmam sincs mi az...

Hogy kell?


2011. márc. 4. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Kisütés a amikor lemeríted aztán sokáig töltöd és ezt elismétled egy jópárszor. De ezeket az aksikat már nem kell kisütni.
2011. márc. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

kisütni úgy szokták, hogy veszel egy 0.3 cm átmérőjű kerítésdrót darabot, és az akkumulátor érintkezőit összekötöd vele.


totálisan kisütöd, ha szerencsés vagy, akkor a durranást követve beterít a rendkívül mérgező folyadék, szóval hajrá!


még egy ekkora balekot... akkumulátort kisütni... XD

2011. márc. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem kell kisütni! Már a gyárban megoldják ezt. Neked már csak rendesen töltögetned kell. Kisütni évekkel ezelőtt kellett, akkor még más aksik voltak a telefonokban.
2011. márc. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Lítiumos aksit már ne sütögess, mert ezek más elven működnek és nem tesz jót nekik (az más kérdés, hogy néhány használati útmutató még mindig ezt javasolja, de szerintem azért, mert az aksihoz tartozó részt évtizedek óta csak másolás-beillesztés módszerrel írják egy régebbi útmutatóból).
2011. márc. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
11%

Hogy kell kisütni egy mobil aksiját?

Leveszed a telefonról, beküldöd a sütőbe, adsz neki vagy 250 fokot egy 45 percre, és már kész is. Nem lesz vele többet gond. :)

De panírozhatod is, úgy még viccesebb.

2011. márc. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én ma vettem új telót és mondták a t-mobile-nál hogy az első 2-3 töltésnél töltsem 10-en akárhány órát de szerintem ez hülyeség! Erre itt rákeresek és tessék, köszi a válaszokat!
2011. márc. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!