Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » El lehet tuntetni karcolast a...

El lehet tuntetni karcolast a mobilom kepernyojerol?

Figyelt kérdés
Leejtettem a draga 6120c mobilom :( es lett egy karc a kepernyojere (az elolapra csak). Valahogy el lehet tuntetni?
2008. febr. 4. 07:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem sok remény van rá, mivel elég kemény műanyabdól készül.

Régebben a plexiről a karcokat vattára nyomott fogkrémes dörzsöléssel el tudtam tüntetni, ha nem túl mély karc volt. Esetleg megpróbálkozhatsz ezzel a módszerrel, víz nem kell rá csak a fogkrém (elvileg mindegy milyen, mert mindegyikben van mikroszemcse). Elég sokáig tart, ha látsz valami javulást érdemes tovább csinálni. Közben egy tiszta nedves vattával letörlöd és figyeld az eredményt!

2008. febr. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy hallottam,hogy csinálnak valahol polírozást. Telósnál kellene megkérdezni.
2008. febr. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

hali

néhány ezer Ft-ért lehet venni hozzá új burkolatot, némely helyen úgy árulják h nem kell a teljeset megvenni, csak amire szükség van... előlap, hátlap, billentyűzet. a te esetedben előlap :)

2008. máj. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!