Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ezt mivel magyaráznátok?...

Ezt mivel magyaráznátok? Meghackelték a telefont?! Nekem ez jutott eszembe rögtön. (részletesebben lent)

Figyelt kérdés

Anyukámnak Samsung S5230-as mobiltelefonja van, T-mobile előfizetéssel több mint 1 éve.

Eddig semmi gond nem volt vele. Múlthét pénteken viszont hívtam vagy 10x nem vette fel,tiszta ideg voltam. Hazaértem, anyum csodálkozott ezen, mert nem csörgött a telefonja egyszer sem. Utána jó volt.

Ma megint ugyanez történt.

És mondta, hogy pénteken is meg ma is volt egy hívása ismeretlen számmal, felvette de azonnal letették. Az benne is van a telefonban. Ez után nem hívták. Hozzá se nyúlt a telefonhoz.

Viszont ami ijesztő az az, hogy anyu amikor elővette a telefont ma, akkor látta meg, hogy megy egy ismeretlen számos hívása, ami 2 óra 50 percnél jár :O Ez mi lehetett??? És mellette ott volt a rengeteg nem fogadott tőlem meg tesómtól..

Ezt mivel magyaráznátok?


2011. márc. 9. 16:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem keressétek fel a T-Mobile-t, mert ez tényleg nagyon érdekes:O Könnyen meglehet aztán, hogy valaki meghackelte, bár zárt operációs rendszere miatt szerintem ennek kevés a valószínűsége.
2011. márc. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jahm és ennek a majdnem 3 órás telefonhívásnak nincs nyoma a telefonban..
2011. márc. 9. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!