Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lg Optimus telóm van. És ma...

Lg Optimus telóm van. És ma vettem észre, hogy nem adja be a naptárat. Minden más működik, de ha a naptárra megyek akkor arra semmit nem reagál. Mi lehet a baj? Újraindítottam már párszor. Állítsam vissza a gyári állapotot? Vigyem be a szervizbe?

Figyelt kérdés
2011. márc. 9. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Gmail (google acc) be vagy jelentkezve telón?
2011. márc. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem. Be kellene?
2011. márc. 9. 20:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát nem ártana. Így akkor fogod tudni használni a Marketet (itt tudsz alkalmazásokat letölteni), akkor le fogja majd tölteni az e-maileidet (ehhez kell net) ha gmailbe létrehozol egy címtárad akkor össze tudod szinkronizálni a telefonkönyvvel (sőt ha az egész telefonkönyved ott van akkor egy szitén androidos telefonra váltáskor elég csak leszinkronizálni a telefonkönyvet és máris minden szám ott van) és tudni fogod használni a naptárat. Igazából ide azért kell, mert akkor összeszinkronizálja a google calendarral (esetleges adatvesztés estén leszinkronizálod és újra és ismét a telefonodon lesznek a dolgok). Ha nem lenne mobilnet előfizetésed akkor előtte inkább tiltsd le a netet, mert elég nagy az alap adatforgalmi díj így sokat is fizetnél.
2011. márc. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De eddig semmi baja nem volt... működött simán net nélkül is, ezért nem értem h mi a baja... :S
2011. márc. 9. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!