Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol lehet venni/rendelni Ipad...

Hol lehet venni/rendelni Ipad 2-t részletre?

Figyelt kérdés
2011. márc. 11. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem értem,hogy ha valakinek nincs pénze az alma logóra(ami mellesleg erősen túlárazott) minek veszi meg részletre.
2011. márc. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok szüleimtől szeretnék kérni... így jobban hangzik nekik hogy 7-10k havonta mint egyben 150-200...
2011. márc. 11. 20:56
 3/7 bp1985 ***** válasza:
Vegyél egy galaxy tabot, olcsóbb, és jobb. De amúgy minek neked ilyen gép? Elsőnek igaza van, ha nincs rá pénz, nem kell megvenni, csak azért, hogy a suliba villogj. Még egy netbookot is többre tartom, mint az ipad-ot.
2011. márc. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
végre tudna valaki válaszolni a kérdésre?
2011. márc. 11. 21:08
 5/7 Furjadék* ***** válasza:

Ha jóltudom, még be se jött hozzánk.

Miután hivatalosan is beérkezett Mo.ra, akkor várj 1-2 hetet, és érdeklődj körbe Saturn-ban, vagy interneten.

2011. márc. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem még nem lehet kapni. De az iPad 1 is simán jó, (attól függ kinek és mire) én anyámnak azt veszek. Jobb mint egy Noti (egy normális 150e Linuxal) ill olcsóbb. Az XMS-ben 110-ér kapsz. Viszont azt részletre????.... Azt nem tom.
2011. márc. 17. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

pont ma néztem a saturnban. ipad 1 van részletre. 90 ezer a 16GB wifis és 10 honapig 9000ezer forintot fizetsz. nincs önerő, szal elhozhatod egyből. ipad 2 még nincs részletre, meg az amugy se 0% THM-mel lenne szeerintem.

Tipp: Ha van amcsiban ismerősötök akkor onnan szerezz be 1et! Az iPad 2, 32Gb Wifi+3G átszámítva 135ezer forint. Ajándékként feladva, meg ha jol tudom meguszod a vámot és a posta se eget rengető!

2011. ápr. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!