Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudnék belépni a telefono...

Hogy tudnék belépni a telefonomba?

Figyelt kérdés
Én általában sosem kapcsolom ki a telómat és ma véletlenül kinyomtam és elfelejtettem a jelszavam..xD:S próbáltam a régebbi PIN kódokkal d enem ment..aztán kérte a pukk kódot..én beírtam 1-8ig a számokat és elfogadta de mikor kérte , hogy írjak be egy újat és én beírtam, kérte hogy ismételem meg, hát én megismételtem és azt írta ki, hogy kódhiba. Nem tudom, hogy mi lehet a baj..:S Egyébként Nokia 5200 telefonom van.
2009. febr. 20. 13:50
 1/6 anonim ***** válasza:
A Puk-kódos papíron a Pin-kód is rajta van. Ha megváltoztattad, akkor jó lett volna megjegyezni, vagy valahová felírni. Ha végképp nem megy, akkor vegyél új Sim-kártyát. Ha még telefon kód is van, akkor már nehezebb a dolog.
2009. febr. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
jah am meg nemtom hol van az apapír amin rajta vannak a kódok:S minden más megvan csak az nincs..
2009. febr. 20. 14:00
 3/6 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, te olyan buta vagy, hogy nem érdemelsz telefont.

Az, hogy a PIN kódod elfelejted, egy dolog.

De a PUK-kód az nem 1-8-ig megy! Az egy EGYEDI kód, amit a telefon gyártója talált ki, és pont erre való, hogy ha PIN kódot sokszor elrontod, még legyen egy utolsó esélyed.

Szervizben - ha nincs meg ez a kód a kezedben.

2009. febr. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
már megtaláltam kódokat..szal akkor ezekszerint már okos vagyok?:D szuper..jólvanna..gondolom nem én vagyok az egyetéen aki hibázik..
2009. febr. 20. 15:38
 5/6 anonim ***** válasza:

Rendben.

Csak vigyázz vele, mert ha a PUK kódot is többször elrontod, akkor még szervizebn sem biztos, hogy megcsinálják.

2009. febr. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
FONTOS: Ha egymás után 10-szer rossz PUK kódot ad meg, a SIM kártya véglegesen letiltódik. Új kártyát kell vennie!
2009. febr. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!