Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Telefonom szoftverfrissítése...

1 ember a földről kérdése:

A Telefonom szoftverfrissítésekor a következő üzenet jön elő: . Error booting phone. Mitől lehet? Mit csináltam rosszul esetleg?

Figyelt kérdés
Elkezdem használni a JAF programot, BB5 funkció, Manual Flash, Dead USB pipa be, Normal Mode Pipa ki, CRT 308 Pipa Ki, Use Ini Pipa be, és kiválasztom a megfelelő RM kódot. Csatlakoztatom a telefont, utána Flash gomb, Megnyomom a telefon bekapcsoló gombját 1x, röviden, kiírja, hogy megtalálja, és utána pár sor után egyből kiírja, hogy ....Error booting phone... Ez mitől lehet? Próbáltam mindent. Telefonon Hard reset, Memória kártyát formáztam. És Mégsem akar működni. Véleményeket kérek, mit lehetne vele kezdeni? Mert már kifogytam az ötletekből. Köszönöm előre is válaszotokat:)
2011. márc. 12. 10:55
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!