Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » VALAKI SEGÍTSEN! Hogyan...

VALAKI SEGÍTSEN! Hogyan lehetne ezt megoldani? LG GT540 típusú telefonon végeztem frissítést v20b verzióra aztán a clockworkmod recovery-t telepítettem de telepítés közben hibát írt ki és a telefon download módban maradt.

Figyelt kérdés
Levettem a gépről a telefont, azóta pedig csak az LG ikon jön be a telefon bekapcsolásakor, nem jut el az android "kiírásáig".Próbálom újratenni a szoftvert és szoftverfrissítéssel is próbálkozok, azonban a gép ahogy felismeri a telefont, 3 másodperc és lecsatlakoztatja.
2011. márc. 13. 15:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Vidd el szervízbe de mivel te babráltad így ugrik a gari és fizetned kell. Vagy dobd ki és vegyél normális telefont mondjuk egy sony ericsson xperia x8-at, eza telefon magátol frisít neked nem kell vele semmit e csinálni nekem is ilyen van. Az LG-kel sok a softveriális gondok de méginkább hibásak az érintő paneljei 3-5 hónapot birnak.
2011. márc. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Rengeteg fórum foglakozik ezzel, ott keresgélj, a "javítás" leírása sem 3 sor..

Itt ( a többit Te keresd meg) egy forrás:

[link]

2011. márc. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!