Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit szóltok a samsung galaxy...

Mit szóltok a samsung galaxy minihez?

Figyelt kérdés

érdekelne, hogy mik a tapasztalataitok ezzel a telefonnal?

nem vagyok egy nagy technikai zseni, viszont telefon vásárlás előtt állok és mindenképp androidot szeretnék venni!


Akinek van ilyen telefonja, vagy már közelről látott ilyet megtudná mondani, hogy a képernyő hogy néz ki? Mármint úgy értem, hogy ilyen felbontás mellett mennyire "szálkás" a kép és ilyenek!


Mennyire könnyű kezelni?


Mennyit bír?


érdemes befektetni egy ilyenbe?


35.000ért tudom megszerezni és ennél sokkal többet nem szeretnék belefektetni!

Előre is köszi a válaszokat !!!


2011. márc. 16. 17:26
 1/9 anonim ***** válasza:
2011. márc. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ,de ezeket már láttam... :S

És mivel említettem, hogy nem vagyok egy nagy technikai zseni, ezért itt a Mhz-ek, bite-ok, megabite-ok...stb. világában abszolút elveszettnek érzem magam és nem igazán tudok mihez viszonyítani, ezért nem is tudom megítélni, hogy mi jó és mi nem jó... ezért továbbra is várom a tapasztalatokat !!! :)

2011. márc. 16. 17:42
 3/9 anonim ***** válasza:
gyors telefon, de a képernyője pixeles, csúnya. összehasonlíthatatlan pl egy x8-al.
2011. márc. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Viszont Android 2.2 van rá, ami sose lesz az X8-ra, és így óriást dob az értékén.
2011. márc. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

nahát ez az... nálam kapásból ezért estek ki az androidos sony ericssonok,mert mindegyik android 1.6-tal jön ki... :S


A galaxy mininél a képernyő tényleg annyira pixeles, hogy kb elfogadhatatlan, vagy azért használható?

2011. márc. 16. 19:50
 6/9 anonim ***** válasza:

-az x8-am 2.1es androiddal van

-nem elfogadhatatlan, de szerintem árához képest elég szar

2011. márc. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
utolsó: bocs én a telenor oldalán néztem és ott mindhez 1.6 van írva... :S
2011. márc. 16. 20:13
 8/9 anonim ***** válasza:
Az nem mind1 hogy milyen oprendszerrel jön ki? Az nem függ attól hogy meddig adnak ki rá frissítést. Egyébként is 5 perc alatt lehet frissíteni.
2011. márc. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintem tmobilenál is 1.6 van írva, de lényegtelen, 2 perc alatt frissítheted. én mondtam, láttam mindkét telefont, egymás mellett is. meg nem fordult a fejemben, hogy rosszul választottam.
2011. márc. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!