Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért szeretik annyira ezeket...

Csicsek Zoltán kérdése:

Miért szeretik annyira ezeket a gagyi samsung telókat?

Figyelt kérdés
nem értem mit lehet szeretni ezekben a félre(sem)sikerült telefonokban
2011. márc. 17. 19:34
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
50%
Minőségiek, és százszor jobbak mint a Sunyi Sanyi Sony Ericsson vagy a Nokia, vagy az LG.
2011. márc. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
ezek? minőségiek?na persze
2011. márc. 17. 19:36
 3/23 anonim ***** válasza:
46%

S5230 sem a minőségéről híres ...vicces.

Énsem tudom mit lehet ezekben a lelketlen sz*rokban szeretni.

2011. márc. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Panda Péter ***** válasza:
53%

most őszintén, te erre komolyan választ vársz? akinek samsungja van, úgysem fogja azt mondani, hogy rossz. aki egy kicsit is jártas az IT világában, vagy a mobilokban, szintén nem fogja azt mondani hogy szar.

te is csak nyilván azért mondod, hogy az, mert volt vele rossz tapasztalatod.

2011. márc. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
EZAZ! végre valaki!
2011. márc. 17. 19:41
 6/23 anonim válasza:
38%
hát... énnekem idáig volt pár telóm mind samsung volt, csak midnig jött jobb ajánlat, és cseréltem... én megfogadtam, hogy samsungom lesz midngi, ameddig csak lehet. nekem ugyan le nem fagyott egyszer sem, gyors, áttekinthető volt, és szerintem nagyon szépek küllemre is. vannak persze kivételek, mint minden márkánál, mindig készítenek olcsóbbat is
2011. márc. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
38%
Nekem véletlen esett erre a választásom (Samsung Monte), mikor a régit ellopták, és kellett viszonylag sürgősen egy teló. Abból a választékból, ami épp a kiválasztott mobilszolgáltatónál volt (és ki tudtam fizetni), ez tetszett a legjobban. Nincs vele semmi gond. Működik, nekem ez a lényeg. Szeretem is, már amennyire telefont szeret az ember. :)
2011. márc. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
46%
Gondolom mert occsó'
2011. márc. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
18%

azért veszik ezeket a gagyi szar zumzung telókat mert tul jól vannak reklámozva.

jártas vok mobil terén és sok zumzunghoz volt "szerencsém" de 1ik se jött be. ez a márka azt sugallja a másnak h 1 lehetetlen élhetetlen sikertelen barom vok aki még mobilt sem tud választani. Pffff

nekünk a családban 10 mobil van abból 1 nokla 1 ájfon4 és 8 SE. én sose cserélném el a Satiomat v a xperiámat de még az ájfon4 et se 1 samsungra még ha árban obban is járnák akk se

2011. márc. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
52%

Van nekik azért néhány jó a magasabb árkategóriában, el kell ismerni. :D

Amúgy gondolom mert óccsó és menő, mert érintőset is kapsz már 20k-ért. xD És az a lényeg, nem az, hogy jó legyen. Én beértem egy egyszerű Nokiával, úgyse használnám ki a csodafunkciókat, viszont a Samsungokról az eladó is lebeszélt a Telenornál.

2011. márc. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!