Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kaptam karira egy samsung...

Kaptam karira egy samsung corbyt, és le szeretnék tölteni hozzá háttérképeket illetve témákat, viszont nem tudom, hogy hol keressek?! Lécci írjatok oldalakat! Köszi.

Figyelt kérdés
Találtam már néhány klassz hátteret,de nem engedi letölti,ezért mondom,hogy írjatok oldalakat ahol le tok tölteni!
2011. márc. 20. 15:13
 1/3 anonim válasza:
*****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. márc. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

zedge.net

itt minden van a telókhoz még azokhoz is amik még nincsenek európában sem.

és samsunghoz nem lehet témát letölteni és azokat cserélni csak a eredetiket lehet használni.

ugy tudod a samsungokon megoldani h pc-n 1 arra valo progival ujra szerkeszted a menüt. ezért szar az samsung mert nemlehet vele ilyeneket csinálni ami 1 Sony Ericsson-on alap alkalmazás

2011. márc. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
mobileheart.com
2011. ápr. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!