Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung GT s5230-om beleesett...

Samsung GT s5230-om beleesett a WC-be. Gyorsan kiszedtem, majd kb.1 perc múlva kiszedtem belőle mindent, és most szárítom. De egypárszor bekapcsoltam már, és semmi. Mit javasoltok, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. márc. 21. 16:39
1 2
 1/16 anonim válasza:
67%
Szerintem még ma vidd el a szervízbe,legkésőbb holnap,nehogy nagyobb baj legyen. Ha szerencséd van akár egy aksi csere is elég lesz,de kitudja.
2011. márc. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
43%
hát figyelj nekem is ilyen telefonom van....sztem az már nem fog helyre jönni próbáld meg h hnap mi lesz vele v vidd el vmelyik szolgáltatóhoz h szerintük lehet e még belőle vmi de sztem nem...
2011. márc. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%

Kár volt bekapcsolni.

Szervízben szokták ultrahanggal tisztítani.

2011. márc. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%
a családban már úszott telefon, 5-7mpig teljesen víz alatt. panelt gyorsan radiátorra, aksit simán félre. teljesen jól működött utána is. az én sony ericssonom hetekig ázott, képernyő full párás, aksi mint a szappan. szétszedtem panel radiátor, aksi simán száradni. 3 nap után töltés, adatvesztés nélkül megúsztam, utána egy évig használtam. csináld te is ezt, ne kapcsolgasd, holnap után bekapcs, simán megúszhatod.
2011. márc. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 bp1985 ***** válasza:
72%
Ott rontottad el, hogy próbáltad kapcsolgatni. Beázott telefont tilos bekapcsolni. Szét kellett volna szedned egyből, amennyire lehet, majd rizsbe berakni pár napra. Nem garantált, hogy fog még menni. Alkatrésznek viszont el lehet még adni, bár nem sokat ér a gyári hibás kijelzője miatt.
2011. márc. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nekem suliba egyszer egy hülyegyerek belerakta a telómat a virágládába és benne volt 3 napig, napi öntözéssel. Túlélte :). Egyébként mikor öntözték azért nem látták mert a szekrényen van a virág virág és csak felnyúl és megöntözi. Am osztálydíszítéskor találták meg.
2011. márc. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%
Akkumulátor ki, szárítás. Holnap ne lepcsold be még.
2011. márc. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Most már szervízbe van
2011. márc. 22. 16:12
 9/16 anonim ***** válasza:
53%
Pff minek próbáltad bekapcsolni olyan telefont ami tele van vízzel?Rizsbe kell rakni 1hétre!50helyen leírtam mér.
2011. márc. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
48%
Sztem az a telefon FUCCS...dobhatod ki!!!
2011. márc. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!