Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 3. napja hívogat valaki,...

3. napja hívogat valaki, magánszámot ír ki, ki lehet deríteni hogy ki lehet?

Figyelt kérdés
Ez már egy régebbi telóm, telefonálásra pont nem jó (nem lehet hallani ha beszél vki), épp csak zenehallgatásra használom, de már 3 napja valaki hívogat és azt írja ki hogy magánszám. Akinek kellett annak továbbítottam az új számom, szóval nem tudom ki lehet, felvenni meg nem szoktam se a magánszámosokat, se az ismeretlen hívókat. De már kezd idegesíteni, ma már 2× is hívott.
2011. márc. 23. 12:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vedd fel neki. Úgysem hallod. A mikrofont meg némítsd le. Mikor már sokadjára hallóz, és a sokadik száz forintot dobja ki az ablakon, megunja.
2011. márc. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Úgy tudom, hogy ha bemész a szolgáltatóhoz, ők meg tudják mondani..de ez nem biztos..egyébként nekem apukám javasolta, hogyha hívogatnak akkor vegyem fel, de ne szóljak bele.

megcsinálják ezt kb. 3-4szer, utána észreveszik,hogy csak pénzpazarlás az egész...:D

2011. márc. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, de nagyon nem szeretem mikor így ismeretlenül, szám kiírása nélkül hívogatnak...ezért fel se veszem :D Bár már kíváncsi vagyok hogy ki lehet ha már ennyire kitartó, de képzelem milyen hülyének nézhet ha 10 sikertelen hívás után egyszer csak felveszem :D
2011. márc. 23. 15:58
 4/6 bp1985 ***** válasza:
Na akkor elmodnom, mit kell tenni. Felveszed, 3-4 alkalommal. Pontos időpontot írsz, hogy mikor volt a hívás. Majd írsz egy levelet a szolgáltatódnak.
2011. márc. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ööö, ha nem jó, akkor minek van benne simkártya? Gondolom valami butafon, amit nélküle be se lehet kapcsolni. De most komolyan: átrakod valahová a kártyát és felveszed a hívást. Vagy ennyire be vagy tojva egy ismeretlennel való beszélgetéstől?
2011. márc. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Képzeld nem, ez csak egy hülye szokásom. Ma még nem hívott szerencsére, de mondjuk annyira nem izgat. Ha valami fontos lenne tudná a másik számom.

Amúgy meg azért, mert kikapcsolva nem tudok zenét hallgatni. Ahhoz meg kell sim :)

2011. márc. 24. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!