Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy S-en (és más készülékek...

Galaxy S-en (és más készülékeken) h van a GPS-el?

Figyelt kérdés

Azt tudom h van rajta google maps.Az megmutatja nekem h hol állok pontosan-ingyyen?És ha fizetek a GPS-ért azt havonta kell v 1X kifizetek érte X összeget és midig fog működni?

Az értelmes válaszokat előre is kössz.


2011. márc. 23. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:
A GPS az ingyen van, de ez szerintem már kismilliószor ki lett tárgyalva. A Google Mapsnál meg azért fizetsz, mert az a netről szedi le a térképeket, ha épp nincs elérhető wifi hálózat vagy ki van kapcsolva a wifi akkor mobilnetet használja az pedig adatforgalommal jár amiért fizetsz.
2011. márc. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha feltelepítesz egy navigációs programot, csak a GSM forgalmat engedélyezed, akkor saját GPS vevőjével képes díjmentesen navigálni.
2011. márc. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A GPS ami benne van, az egy GPS vevő. Tudod mit jelent az, hogy vevő? Na most találós kérdés, ha egyszer vevő és nem adóvevő, akkor mégis hogy a büdös életbe számlázna?
2011. márc. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tisztelt utolsó!

Mitől számlázna? Úgy, hogy a GPS vevő megállapítja ugyan, hogy hol is vagy, de a térképért, hogy le is "rajzolja" Neked, elmegy neten "érdeklődni", adatforgalommal letölti és így mutatja meg Neked. Na ez az adatforgalom, ami fizetős!

2011. márc. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!