Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van olyan telefont amiben...

Van olyan telefont amiben ingyen használható navigációs rendszer van nem kell net hozzá és nem kell hozzá internet hozzáférés csak mint ha a kocsiba lenne a nav system? Mik azok?

Figyelt kérdés
2011. márc. 23. 22:19
 1/7 anonim ***** válasza:

A Nokiákon van az ovi maps, akkor még elég sokszor szokott lenni, hogy egy WinMo-s telóhoz ajándékba adják az igo-t, illetve a Samsung Galaxy Spicahoz adták még az igo amigo-t.

De szerintem ez manapság semmit nem számít, hogy milyen navigációs programot van előretelepítve a készüléken mert úgyis be lehet szerezni másikat.

Nokia: Ovi Maps, Garmin mobile xt

Windows Mobile: iGo

Android: iGo, Aura, Ndrive, Sygic, Motonav

Ezek a legnépszerűbb programok és nem kell nekik net és könnyen beszerezhetőtek.

2011. márc. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

első!

és ha már ennyire kened a témát akkor légszi mond már meg h a SE Satio-hoz vane ilyen progi és ha van akkor melyik. köszi:)

2011. márc. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én csak a Nokiákról tudok, hogy ingyen adják a térképet, a szoftvert, és a netet is, amíg a telód felveszi a kapcsolatot. A nokiának ( a cégnek) van "aGPS" szolgáltatása
2011. márc. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A Satio is S60-as mint a legtöbb nokia szóval a Garmin az elmegy azon is.
2011. márc. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De ezekhez kell net vagy szolgáltató az a baj, elöfizetésesnek kell lenned
2011. márc. 24. 18:35
 6/7 anonim ***** válasza:
Mihez mi kell? Nem értelek. Otthon van interneted, nem? Na szépen ott fogod magad letöltesz egy a telefonod operációs rendszeréhez való navigációs programot és felteszed a telódra aztán már használhatod is.
2011. márc. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

19:06

nem akarok baromságot irni de ha jól értem akk a kérdező azt kérdi h amit irtál is h: "felteszed és már használod is".

hogy felteszi és használja, de h a használathoz kell e neki a telefonon a fizetős net v a program net nélkül megy...

ha én értettem félre akk sorry

2011. márc. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!