Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van- e Adobe Flash Player...

Van- e Adobe Flash Player Nokia N8 ra?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nagyon fontos lenne Adobe Flash Player Nokia N8 amhoz, honnan lehetne letölteni hozzá és ha igen lécci írjátok meg az oldalt! Előre is kössz mindenkinek.
2011. márc. 24. 21:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%
nincs...azzal a hardverrel érdekes lenne
2011. márc. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Kössz. Mért lenne érdekes?
2011. márc. 25. 07:17
 3/12 anonim ***** válasza:
Adobe Flash Player majdnem minden telefonra van. Egy felsőkategóriás Nokiára mér ne lenne? várj keresek neked egy linket ahonnan ingyen letöltheted!(azt egy következő válaszban leírom!)
2011. márc. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én írtam az előző választ. Az adobe oldaláról letöltheted INGYEN az N8-adra de ugye a Nokia S60 (Symbian) van rajta??


[link]


Csak előtte regisztrálnod kell az Adobe oldalán! Utána menni fog ingyen (free)


Remélem segítettem!

2011. márc. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Kössz a linket! minjárt megnézem az oldalt és S^3 (symbian^3) van rajta amin az S60 alkalmazások is mennek.
2011. márc. 26. 15:15
 6/12 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Tud valaki ojan oldalt adni ami támogatja a flash oldalakat (azaz 2.2) pl.: [link] www.youtube.com (gépes verzió)

2011. márc. 26. 15:33
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Üdv!

Az n8 on már alapból a 4.0 ás flash lite van nemkell letöltened a régi verziót mert fel sem fogja engedni egy.Kettő : a telefon ugye S^3 mat futtat tehát nem s60 at.Ennyi.Nem fogsz találni rá még flash playert.Emellett várnod kell nyár elejéig a PR 2.0 ás frissítéssel mert abba bele lesz integrálva a flash player 10.1 es verziója.

Ezen oldal szerint [link] most fog megjelenni a PR2.0 de más oldalak szerint csak június ban várd meg frissítsd és nézheted a youtubes videókat kliens nélkül.remélem tudtam segíteni.

2011. ápr. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nagyon kössz és már várom nagyon a Symbian^3 PR 2.0- t. Nem gondoltam volna, hogy ennyi újítás lesz benne. A mobilarénán azt olvastam, hogy még később de idén lesz a Symbian^3 PR 3.0 is. Ja mellesleg azért írtam, hogy: [...]Nagyon fontos, [...] mert én kivétel nélkül mindent csak a telefonomon csinálok (mert nincs gépem) így asztán érthető, hogy várom a frissítest.
2011. ápr. 10. 12:15
 9/12 anonim ***** válasza:
nekem c7 van. A youtube megy rendesen a gyári böngészővel meg az operával is. N8 on sem lehetne gond.
2011. máj. 8. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Maga a YouTube -bal nincs baj, jól használja (web'n'walk -al, operával és UC Browser -rel nem) csak a számítógépes verziót nem használja, mármint azt is csak az oldalon belül maga a videókat nem használja (amúgy az e7 is nagyon jó telefon, pont ma próbáltam ki az Árkád T-Mobil jában nagyon király a QWERTY -je csak elsőre szokatlan volt, hogy kicsit nagybb és nehezebb mint az N8)
2011. máj. 15. 01:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!