Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Használt mobiltelefon vételkor...

Használt mobiltelefon vételkor mire kell odafigyelni?

Figyelt kérdés
Ha használt mobiltelefont szeretnék venni, akkor mik azok a szempontok, amiket figyeljek meg rajta?
2011. márc. 25. 11:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Először is a saját igényeid alapján válassz magadnak telefont. Ha ez meg van, akkor nagyon különböző az, amire oda kell figyelni egy használt gép esetében, hiszen sokféle tudású vasat lehet kapni. Az alapfunkciók a hívás-fogadáskor: a vételi jelerősség vizsgálata, a beszéd érthetőség mindkét oldalon, a menükben a funkciók stabil és lehetőség szerint gyors futtatása. A memóriakártya működése. Lehetőleg olyant vegyél, amin van még gari!


Meg aztán a külső, ha nagyon ronda, valószínűsíthető, hogy kapott eleget, az ilyennel nem szabad foglalkozni szerintem.

2011. márc. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 bp1985 ***** válasza:
Az a gond, hogy sokmindent nem tudsz leellenőrizni. sw hiba, rossz akksi, rossz kijelző, stb. Én nem vennék használtat. 2szer vetem, mindkétszer ráfaragtam, pedig én is nyomkodtam ott. Inkánn kevesebb tudással rendelkező, de új telefon-t vennék.
2011. márc. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
az árra főként, mert néha olcsóbb venni egy vadiúj telót akciósan, mint egy használtat új árában!
2011. márc. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez nagyon függ attól hogy milyen telefont akarsz venni. Nem mindegy hogy egy érintőképernyőset, vagy sima nyomógombosat, esetleg értékeset amit hamisítanak vagy valami egyszerűbbet. Ha írnál egy konkrét elképzelés akkor lehetne rendesen megválaszolni a kérdést. Így rengeteg mindent fel lehetne sorolni aminek a nagy része úgysem érint.
2011. márc. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2011. márc. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Utolsónak: De van, de onnan nem tudtam meg sok mindent.


Amúgy Nokia E52-t szeretnék venni.

2011. márc. 25. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!