Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol lehet letölteni témát...

Manusz501 kérdése:

Hol lehet letölteni témát mobiltelefonra?

Figyelt kérdés
hol lehet letölteni témát mobiltelefonra?
2011. márc. 27. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nokia-ra kell akkor próbálj meg regisztrálni a www.nokiaprogramok.hu-ra, én úgy találtam témákat, hogy beírtam a keresőbe de biztosan meg lehet máshogyan is találni... Esetleg még megpróbálhatod a www.zedge.net-et. Itt be tudod állítani a telefon típusát is és az alapján keresgélni....
2011. márc. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. márc. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
GOOGLE !!!!!!
2011. márc. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nekem vodafone 845 re kellene de a márketet tudom deaz nem olyan jómert eddig a mopbile 9.com ot használtam aztán van egy új ez a vodafone 845 azon meg nincs rá téma
2011. márc. 28. 14:05
 5/5 anonim ***** válasza:

Androidra a témázgatás az mehet úgy is, hogy letöltesz egy launcer programot és ahhoz keresel témát a Marketen (pl. ADW), a képernyőkre kihelyezett ikonok cseréje, dock bar ikonjai cseréje stb. Vagy kipróbálhatod a Metamorph témákat. Ehhez mindenképp root kell.

Erről itt olvashatsz ha megy az angol:

[link]

vagy magyarul:

[link] (igaz galaxy S topic de lényegtelen)

2011. márc. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!